Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta i PGE eFaktura

Oszczędzaj czas, energię i pieniądze! Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) na ebok.gkpge.pl pozwoli Ci załatwić wszystkie sprawy bez ruszania się z domu. Dodatkowo możesz też skorzystać z szybkiej i wygodnej eFaktury. Lubisz komfort i szukasz nowoczesnych rozwiązań? Jesteśmy przy Tobie.

Z elektronicznym Biurem Obsługi Klienta:

 • sprawdzisz stan rozliczenia energii elektrycznej,
 • ustalisz aktualne saldo i wskazania licznika,
 • sprawdzisz historię zużycia (możesz przeprowadzić symulację kosztów zużycia na podstawie wykresu i porównać zużycie w analogicznych okresach),
 • doładujesz licznik przedpłatowy,
 • przedłużysz lub wybierzesz nową ofertę,
 • dokonasz zgłoszenia dotyczącego zakresu świadczonej usługi,
 • skorzystasz z usługi PGE eFaktura,
 • dokonasz płatności elektronicznych, opłacisz jedną transakcją wszystkie należności,
 • uzyskasz dostęp do ważnych dokumentów, np. wzorów wniosków, szablonów umów, regulaminów,
 • powiążesz swój profil eBOK z profilem serwisu społecznościowego Facebook oraz z kontem Google,
 • powiążesz z profilem eBOK kilka kont rozliczeniowych i uzyskasz możliwość zarządzania nimi bez konieczności ponownego logowania,
 • eBOK gwarantuje nowoczesny i wygodny dostęp do informacji! Stwórz swoje konto już dziś na ebok.gkpge.pl

Z PGE eFakturą:

 • oszczędzasz czas. Nie musisz czekać na przesyłkę, bo faktura za energię przychodzi na Twoją pocztę elektroniczną.
 • masz stały dostęp. Twoja PGE eFaktura jest stale dostępna po zalogowaniu się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta na ebok.gkpge.pl. Nie musisz już przechowywać stosu dokumentów!
 • kontrolujesz płatności. PGE eFaktura umożliwia Ci stałą kontrolę nad Twoimi rachunkami. Jeżeli chcesz, możesz otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności lub o braku terminowej wpłaty. Płatności możesz dokonywać drogą elektroniczną.
 • Twoje dane są bezpieczne. Systemy internetowe, w których masz dostęp do swoich faktur są chronione wybranym przez Ciebie hasłem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoje dokumenty trafią w niepowołane ręce.
 • dbasz o środowisko. Do wyprodukowania wysyłanych corocznie w Polsce ponad półtora miliarda faktur potrzebne jest aż 255 tysięcy drzew. Oznacza to, że na wysyłane pocztą dokumenty wycina się prawie 700 drzew dziennie! Zmieńmy to razem!

Załóż konto na ebok.gkpge.pl, wyraź zgodę na PGE eFakturę już dziś!

ZAŁÓŻ TERAZ

 

 

Formularz usługa PGE eFaktura

Trwa ładowanie formularza...

Faktura wraca do korzeni

PGE Obrót, największy sprzedawca energii w Polsce, stawia na proekologiczne i wygodne dla Klientów usługi. Wspólnie z Lasami Państwowymi zwracamy uwagę na ochronę środowiska oraz gospodarkę leśną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń, jaką jest eFaktura.

Jesteśmy troskliwi… z natury

Jako odpowiedzialny sprzedawca energii elektrycznej i paliwa gazowego, obsługujący ponad 5 mln klientów, promujemy postawy proekologiczne i podkreślamy, jak duży wpływ na środowisko naturalne ma codzienny styl życia i wynikające z tego działania.

Zachęcamy do świadomego ograniczania zużycia papieru. Jednym z takich działań jest rezygnacja z papierowego rachunku na rzecz elektronicznego. Każdą decyzję przejścia na eFakturę potwierdzamy specjalnym certyfikatem przesyłanym do naszych klientów drogą elektroniczną.

Ty przechodzisz na eFakturę, wspólnie mądrzej korzystamy z lasów

Co roku w Polsce wysyłanych jest ponad półtora miliarda faktur. Do ich wyprodukowania potrzebne jest aż 255 tysięcy drzew. Zamiast jednak zużywać drewno na papier do faktur, lepiej wykorzystać je do wytworzenia trwalszych i bardziej niezbędnych przedmiotów, które mogą posłużyć o wiele dłużej.

Dlaczego warto przejść na efakturę?

Elektroniczna faktura trafia do ciebie w momencie wystawienia, a jej opłacenie to zaledwie kilka internetowych kliknięć, bez konieczności wychodzenia z domu i wypełniania druków polecenia przelewu w banku, czy na poczcie.

Wygodna eFaktura jest stale dostępna po zalogowaniu się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta PGE eBOK: www.ebok.gkpge.pl. To również stała kontrola nad rachunkami dzięki powiadomieniom o zbliżającym się terminie płatności lub o braku terminowej wpłaty.

Faktury elektroniczne w systemach internetowych są chronione wybranym przez ciebie hasłem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dokumenty trafią w niepowołane ręce.

 

Szczegółowe informacje jak aktywować eFakturę i zyskać dodatkowe korzyści znajdują się na stronie: www.pge-obrot.pl/efaktura

 

Trwa ładowanie formularza... zapewniamyenergie_site