Energia

 dla firmy

Nieważne, czy prowadzisz wielką firmę, czy jednoosobową działalność. Dobre zarządzanie energią to podstawa sukcesu. Poznaj najnowszą ofertę PGE dla firm.

Chłodna kalkulacja dla firmy

Gdy w upalne dni brakuje komfortu, ciężko o chłodne decyzje. Zapewnij sobie powiew energetycznego orzeźwienia dzięki najnowszej ofercie PGE i Whirlpool.

W ramach oferty CHŁODNA KALKULACJA możesz schłodzić swoją firmę w niższej cenie. Uzyskasz bowiem atrakcyjną stawkę za klimatyzator Whirlpool wraz z montażem*. Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb swojej firmy.

Co zyskujesz?

  • Wysokiej jakości klimatyzator zapewniający komfortową temperaturę przez cały rok;
  • Kompleksową i fachową usługę instalacji w wybranym przez Ciebie miejscu w firmie;
  • Jedną cenę za urządzenie, dojazd i instalację przez autoryzowanych instalatorów;
  • Marka Whirlpool gwarantem wysokiej jakości urządzeń, ekskluzywnej technologii i eleganckiego wzornictwa;
  • Komfort akustyczny, dzięki zapewnieniu bardzo niskiego poziomu dźwięku;
  • Oprócz zapewnienia komfortowej temperatury, klimatyzatory Whirlpool sprawiają, że powietrze, którym oddychasz jest czyste i świeże;
  • 15% rabatu na akcesoria do klimatyzacji na www.esklep.gkpge.pl **;
  • 36-miesięczna gwarancja***

Oferta obowiązuje od 26.06.2019 do 31.12.2019.
Oferta jest limitowana i może zostać wycofana ze sprzedaży we wcześniejszym terminie.

* Standardowa instalacja cechuje się następującymi parametrami: Odległość pomiędzy jednostką wewnętrzną, a jednostką zewnętrzną nie przekracza 4m, różnica wysokości(w pionie) pomiędzy jednostką wewnętrzną, a jednostką zewnętrzną nie przekracza 3m, instalacja jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej nie wymaga pracy na wysokości powyżej 3m od powierzchni podłoża. W przypadku gdy uwarunkowania u Klienta wymagają wykroczenia poza parametry instalacji standardowej, dopłata do stawki zryczałtowanej za instalację ustalana jest przy zastosowaniu cen z cennika standardowego dla czynności dodatkowych, zawartego w Regulaminie Oferty.
** Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest sfinalizowanie umowy na zakup klimatyzatora - dokonanie płatności za klimatyzatory zgodnie z umową oraz ukończony montaż urządzenia. Kod rabatowy zostanie wysłany na adres mailowy lub numer telefony, podane w umowie.
*** Pod warunkiem wykonywania przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta.
Wykaz urządzeń - podstawowe dane

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy

zapewniamyenergie_site