Faktura wraca do korzeni

PGE Obrót, największy sprzedawca energii w Polsce, stawia na proekologiczne i wygodne dla Klientów usługi. Wspólnie z Lasami Państwowymi zwracamy uwagę na ochronę środowiska oraz gospodarkę leśną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń, jaką jest eFaktura.

Jesteśmy troskliwi… z natury

Jako odpowiedzialny sprzedawca energii elektrycznej i paliwa gazowego, obsługujący ponad 5 mln klientów, promujemy postawy proekologiczne i podkreślamy, jak duży wpływ na środowisko naturalne ma codzienny styl życia i wynikające z tego działania.

Zachęcamy do świadomego ograniczania zużycia papieru. Jednym z takich działań jest rezygnacja z papierowego rachunku na rzecz elektronicznego. Każdą decyzję przejścia na eFakturę potwierdzamy specjalnym certyfikatem przesyłanym do naszych klientów drogą elektroniczną.

Ty przechodzisz na eFakturę, wspólnie mądrzej korzystamy z lasów

Co roku w Polsce wysyłanych jest ponad półtora miliarda faktur. Do ich wyprodukowania potrzebne jest aż 255 tysięcy drzew. Zamiast jednak zużywać drewno na papier do faktur, lepiej wykorzystać je do wytworzenia trwalszych i bardziej niezbędnych przedmiotów, które mogą posłużyć o wiele dłużej.

Dlaczego warto przejść na efakturę?

Elektroniczna faktura trafia do ciebie w momencie wystawienia, a jej opłacenie to zaledwie kilka internetowych kliknięć, bez konieczności wychodzenia z domu i wypełniania druków polecenia przelewu w banku, czy na poczcie.

Wygodna eFaktura jest stale dostępna po zalogowaniu się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta PGE eBOK: www.ebok.gkpge.pl. To również stała kontrola nad rachunkami dzięki powiadomieniom o zbliżającym się terminie płatności lub o braku terminowej wpłaty.

Faktury elektroniczne w systemach internetowych są chronione wybranym przez ciebie hasłem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dokumenty trafią w niepowołane ręce.

 

Szczegółowe informacje jak aktywować eFakturę i zyskać dodatkowe korzyści znajdują się na stronie: www.pge-obrot.pl/efaktura